OPEN MON-SAT 9AM-6PM | SUN 10AM-5:30PM

 (858) 454-0347

Labrador Retriever (Paperback)

Labrador Retriever By Jakub Kowalczyk Cover Image
$12.99
Usually Ships From Store in 3-5 Business Days
(This book cannot be returned.)

Description


Labrador Retriever: pies myśliwski z dużą dozą cierpliwości

Labrador Retriever jest niezwykle inteligentnym psem myśliwskim i cieszy się coraz większą popularnością. Zjawisko to można zaobserwowac nie tylko wśr d spoleczności myśliwskiej, ale coraz częściej rodziny chcą zdobyc taką rasę. I slusznie, bo Labrador to doskonaly pies rodzinny.

Zastanawiasz się teraz nad kupnem psa i postawileś na Labradora? Ale wciąż nie jesteś pewien, czy to odpowiednia rasa ps w dla Ciebie i Twojej rodziny? W takim razie ten poradnik dobrze Ci sluży.

Dowiedz się wszystkiego o pięknym Labradorze. Jak on wygląda? Jakie ma zachowanie? Czego on potrzebuje? Jak możesz go zatrzymac?

Ponadto otrzymasz informacje, jak najrozsądniej zając Labrador Retrievera, ponieważ ta rasa jest bardzo aktywna i chce byc r wnież wyzwaniem umyslowym. Podane są propozycje r żnych gier i zabaw.

Zawartośc książki na ponad 150 stronach to:

  • Rasa ps w Labrador Retriever
  • Edukacja i szkolenie Labrador Retrievera
  • Zdrowie i odżywianie
  • Opieka nad Labrador Retrieverem
  • Charakter, szkolenie i wiele więcej
  • Wiele ilustracji

Dużą rolę odgrywa r wnież zdrowie, a co za tym idzie odżywianie. Otrzymasz wprowadzenie do r żnych chor b, kt re dotykają w szczeg lności Labrador w, abyś m gl rozpoznac problemy zdrowotne u swojego psa we wczesnym stadium i podjąc dzialania. W dalszej części poradnika poznasz r żne opcje żywieniowe. A jeśli interesuje Cię bardziej niekonwencjonalny rodzaj diety, to r wnież dowiesz się czegoś na ten temat. Na koniec jeszcze temat "smakolyk w". Trudno sobie wyobrazic wychowanie i szkolenie psa bez nich, ale czy są one zdrowe? Jeśli masz obawy co do skladnik w r żnych smakolyk w, dlaczego po prostu nie zrobic ich samemu? Jak? Nie ma problemu ... w tym poradniku znajdziesz kilka przepis w, dzięki kt rym Tw j Labrador będzie m gl się poczęstowac.

Milego czytania.Product Details
ISBN: 9798215957189
Publisher: Jakub Kowalczyk
Publication Date: October 3rd, 2022
Pages: 192
Language: Polish