OPEN MON-SAT 9AM-6PM | SUN 10AM-5:30PM

Warwick's wins PW Bookstore of the Year 2024

 (858) 454-0347

Myślące Sporty dla Psów i Myślące gry dla Psów (Aktywnośc Psów) (Paperback)

Myślące Sporty dla Psów i Myślące gry dla Psów (Aktywnośc Psów) By Jakub Kowalczyk Cover Image
Have a question? Please let us know and we will reply as soon as we can. Thanks!

Description


Czy tw j pies się nudzi? A Ty też nie masz ochoty na codzienny, taki sam spacer? W takim razie ten poradnik jest wlaśnie dla Ciebie i Twojego pupila.

Naucz się razem z psem, jak urozmaicic codzienne spacery. Na przyklad, naucz psa kilku sztuczek i poznaj korzyści plynące z treningu klikerowego. Dowiesz się r wnież, jak zapewnic psu zajęcie w sensowny i odpowiedni dla gatunku spos b oraz dlaczego zr wnoważona zabawa lub trening są tak ważne dla Twojego pupila.

Dowiesz się wiele o języku ciala swojego czworonożnego przyjaciela, dzięki czemu będziesz m gl go zrozumiec, a tym samym byc w stanie przekazac niezbędną wiedzę swojemu psu.

Procesowi socjalizacji psa poświęcony jest r wnież osobny rozdzial. Dowiesz się, kiedy najlepiej to zrobic i dlaczego jest to tak ważne dla przyszlego życia Twojego psa. Jest tak wiele sposob w na zabawę z psem, dając mu mn stwo urozmaicenia i uwagi.

Przeczytacie wiele przyklad w nauki pewnych sztuczek. Wyjaśnia r wnież odpowiednie zabawki dla ps w, a także na co zwracac uwagę podczas ich używania, aby nie dopuścic do nudy.

Książka zawiera:

  • Podstawowe zasady gry
  • Język ciala psa
  • Niekt re typowe dzialania dla rasy
  • Sztuczki dla ps w i gry dla m zgu
  • Szkolenie z użyciem klikera
  • Ponad 15 ilustracji
  • I wiele więcej

Kiedy już przeczytasz tę książkę i będziesz m gl zastosowac niekt re z nich w praktyce ze swoim czworonożnym przyjacielem, ty i tw j pies będziecie dobrze zgranym zespolem.

Milego czytania, poznawania i wypr bowywania.Product Details
ISBN: 9798215013731
Publisher: Jakub Kowalczyk
Publication Date: October 4th, 2022
Pages: 92
Language: Polish